Informacje

Zaglądamy do Hogwartu - nowy gameplay trailer gry z uniwersum Harry'ego Pottera

...

W Sklepie Play rusza wczesna rejestracja na Harry Potter: Hogwarts Mystery. Gracze mogą też zaznać przedsmaku rozgrywki dzięki gameplay trailerowi.

Zaglądamy do Hogwartu - nowy gameplay trailer gry z uniwersum Harry'ego Pottera - obrazek 1

Jam City wypuściło nowy gameplay trailer szykowanej na urządzenia przenośne gry Harry Potter: Hogwarts Mystery. Materiał przedstawia jak użytkownicy z zielonego uczniaka słynnej szkoły magii będą stawać się coraz potężniejszymi czarodziejami oraz jakie wydarzenia i decyzje będą temu procesowi towarzyszyć. Biegłe machanie różdżką to bowiem nie wszystko, co ma do zaoferowania ów tytuł.

- Jesteśmy wdzięczni fanom, którzy sprawili, że Harry Potter: Hogwarts Mystery stało się jedną z najbardziej wyczekiwanych gier mobilnych 2018 roku - mówi Chris DeWolfe, jeden z założycieli i dyrektor wykonawczy Jam City. Studio właśnie otworzyło wczesną rejestrację w Sklepie Play. Premiery należy się natomiast spodziewać wiosną. Poniżej możecie zaś obejrzeć wspomniany gameplay trailer.

Harry Potter: Hogwarts Mystery zostało zapowiedziane pod koniec ubiegłego roku. Już wcześniej mieliśmy okazję zapoznać się z obszernym gameplayem.

Zaglądamy do Hogwartu - nowy gameplay trailer gry z uniwersum Harry'ego Pottera - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?