News

WarCraft III – aktualizacja 1.29 dostępna na PTR

LM, 22.02.2018 12:48 1

Tytuł trafił na pecety w 2002 roku.

Studio Blizzard poinformowało na swoim forum o udostępnieniu aktualizacji opatrzonej numerem 1.29 na PTR – publicznym serwerze testowym gry. Nowa łatka wprowadza m.in. wsparcie dla monitorów ultra panoramicznych dla wydanej w 2002 roku produkcji. Obok tego pojawiły się zmiany w statystykach bohaterów, a także puli map dla potyczek 1v1, 2v2, 3v3, 4v4 oraz Free-for-All. Dodatkowo dla rozgrywek niestandardowych udostępniono także kilka eksperymentalnych trybów, wśród których znajdziemy możliwość zabawy dla maksymalnie 24 graczy w obrębie pojedynczej mapy. Pod tym adresem znajdziecie szczegółowy opis aktualizacji i linki do PTR dla systemów Windows i Mac.

Warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu w sieci krążą pogłoski, jakoby w niedalekiej przyszłości Blizzard miał ujawnić odświeżoną wersję gry WarCraft III. Pojedyncze plotki podsyciło ogłoszenie specjalnego wydarzenia – WarCraft III Invitational, które ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu i być może to właśnie podczas niego amerykański deweloper pokusi się o zapowiedź remastera.

najnowsze

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia #1

Hardwareowe Podsumowanie Tygodnia zbiera w szybki skrót wszystkie najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia w branży PC.