WarCraft III – aktualizacja 1.29 dostępna na PTR

LM
2018/02/22 12:48

Tytuł trafił na pecety w 2002 roku.

WarCraft III – aktualizacja 1.29 dostępna na PTR

Studio Blizzard poinformowało na swoim forum o udostępnieniu aktualizacji opatrzonej numerem 1.29 na PTR – publicznym serwerze testowym gry. Nowa łatka wprowadza m.in. wsparcie dla monitorów ultra panoramicznych dla wydanej w 2002 roku produkcji. Obok tego pojawiły się zmiany w statystykach bohaterów, a także puli map dla potyczek 1v1, 2v2, 3v3, 4v4 oraz Free-for-All. Dodatkowo dla rozgrywek niestandardowych udostępniono także kilka eksperymentalnych trybów, wśród których znajdziemy możliwość zabawy dla maksymalnie 24 graczy w obrębie pojedynczej mapy. Pod tym adresem znajdziecie szczegółowy opis aktualizacji i linki do PTR dla systemów Windows i Mac.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu w sieci krążą pogłoski, jakoby w niedalekiej przyszłości Blizzard miał ujawnić odświeżoną wersję gry WarCraft III. Pojedyncze plotki podsyciło ogłoszenie specjalnego wydarzenia – WarCraft III Invitational, które ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu i być może to właśnie podczas niego amerykański deweloper pokusi się o zapowiedź remastera.

Komentarze
1
Artmaster88
Gramowicz
23/02/2018 18:30

Brałbym remaster w ciemno. Ciupałem w Wara III chyba we wszystkich możliwych trybach, a nawet w edytorze spędziłem mnóstwo godzin. Dla mnie to jest absolutny numer 1. Chociaż naprawdę nie wiem co tam można remasterować. Inna sytuacja w przypadku StarCrafta (swoją drogą mistrzowsko to zrobili), Diablo jedynki, dwójki i pozostałych części WarCrafta.Tutaj tylko chyba interfejs trzeba było dopasować pod panoramę (jeżeli jeszcze tego nie zrobiono). W innym przypadku całą grafę musieliby zmienić, tekstury zrobić ostrzejsze, może też modele dokładniejsze i chyba tyle.