Informacje

Burnout Paradise Remastered potwierdzone! Premiera za niespełna miesiąc

...

Potwierdziły się plotki z początku bieżącego roku. Electronic Arts faktycznie odświeża Burnout Paradise, a na premierę nie będzie trzeba długo czekać.

Burnout Paradise Remastered potwierdzone! Premiera za niespełna miesiąc - obrazek 1

16 marca na PlayStation 4 i Xboksie One ukaże się Burnout Paradise Remastered - poinformowało Electronic Arts. Wydawca zdecydował się na stworzenie odświeżonej wersji niezwykle popularnej i ciepło wspominanej produkcji wyścigowej, "aby gracze ponownie mogli siać spustoszenie i szerzyć samochodową anarchię". Potwierdzają się tym samym nieoficjalne doniesienia z początku roku, w których mówiono o premierze remastera właśnie w połowie marca.

- Kiedy ktoś myśli o Criterion Games, często wspomina serię Burnout i nie bez przyczyny. Gra, którą stworzyliśmy dziesięć lat temu, dziś jest tak samo fajna i wyjątkowa - mówi Matt Webster, dyrektor generalny Criterion Games. - Burnout Paradise to zręcznościowa gra wyścigowa w otwartym świecie, zapewniająca graczom emocje ścigania się ze znajomymi w swobodnej formie, która jest zarazem płynna i pochłaniająca bez reszty. Gra łączy charakterystyczne dla studia Criterion prędkość i destrukcję z niesamowitymi akrobacjami i widowiskowymi kraksami. Dzięki odświeżonej wersji możemy trafić z tą emocjonującą akcją i innowacyjną rozgrywką sieciową do zupełnie nowego pokolenia graczy - dodaje.

Burnout Paradise Remastered oprócz oczywistych poprawek jakości grafiki i tekstur, a także zaoferowania rozgrywki w formacie 4K i 60 klatkach na sekundę, zaoferuje podstawową wersję gry oraz wszystkie osiem pakietów dodatkowych wydanych w ramach Year of Paradise. Abonenci EA Access dostęp do remastera uzyksają nieco wcześniej - 9 marca.

Electronic Arts zapowiedziało również pecetową wersję Burnout Paradise Remastered. Ta nie ma jednak na razie ustalonego terminu wydania.

Burnout Paradise Remastered potwierdzone! Premiera za niespełna miesiąc - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?