News

Rita Ora również w obsadzie filmu Detective Pikachu

Katarzyna Dąbkowska, 16.02.2018 11:20 0

Aktualnie nie wiadomo, w jaką rolę wcieli się piosenkarka.

Film Detective Pikachu z całą pewnością zyskał sporo sławy po tym, gdy zapowiedziano, że głosu sympatycznemu stworkowi użyczy sam Ryan Reynolds - aktor znany chociażby z roli Deadpoola. Twórcy filmu mają dla fanów Pikachu jeszcze jedną niespodziankę. Hollywood Reporter donosi, że w jedną z ról wcieli się Rita Ora.

Aktualnie nie wiadomo jednak, w jaką dokładnie rolę wcieli się piosenkarka. Potwierdzono jedynie, że zobaczymy ją na ekranie obok takich aktorów jak Justice Smith (Jurassic World: Upadłe królestwo), Ken Watanabe (Incepcja, Ostatni samuraj), Kathryn Newton (Lady Bird, Wielkie kłamstewka), Suki Waterhouse (Love, Rosie) czy Bill Nighy (To właśnie miłość, Piraci z Karaibów).

Rita Ora ma na swoim koncie kilka produkcji filmowych, takich jak Kłopotliwy towar, Szybcy i wściekli 6, a także trylogię o seksualnych perypetiach Christiana Greya i Anastasii Steele. Znana jest jednak przede wszystkim jako gwiazda muzyki pop. Detective Pikachu ma wejść na ekrany kin 10 maja przyszłego roku. Fabuła filmu oparta będzie o tym samym tytule.

najnowsze