Informacje

PUBG - zobaczcie gameplaye z mobilnych odsłon gry

... Katarzyna Dąbkowska

Chińska firma Tencent ma w rękawie dwie takie produkcje.

PUBG - zobaczcie gameplaye z mobilnych odsłon gry - obrazek 1

W grudniu minionego roku świat obiegły informacje, że firma Tencent, wydawca PlayerUnknown's Battlegrounds na terenie Chin, ma w przygotowaniu nie jedną, a aż dwie produkcje oparte na PUBG na urządzenia mobilne z iOS i Androidem. Teraz w sieci pojawiły się fragmenty rozgrywek z tych dwóch produkcji.

Na pierwszym widać PUBG Mobile: Army Attack od Timy Studio. Na początek możemy zobaczyć opcję wyboru bohatera, a później gracz trafia na mapę. Opcje poruszania się są podobne do innych gier tego typu przeznaczonych na smartfony czy tablety. Po prawej stronie mamy wirtualnego analoga, po lewej natomiast dostępne są przyciski odpowiedzialne za atak. Jak bardzo gra różni się od oryginału? Zobaczcie sami:

Drugi gameplay pozwala nam na przyjrzenie się bliżej produkcji od studia Lightspeed & Quantum – PUBG Mobile: Battlefield. Możemy tutaj zobaczyć opcje dostosowywania naszego bohatera, łącznie z wyborem stroju, koloru skóry czy owłosienia fryzury. Gra oferuje rozgrywkę w czteroosobowych grupach. Zobaczcie, jak prezentuje się na iPhonie X:

PUBG - zobaczcie gameplaye z mobilnych odsłon gry - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?