Informacje

Blizzard nie przeniesie karcianki Hearthstone na Nintendo Switch

... LM

Gra dostępna jest na PC, iOS i Android.

Blizzard nie przeniesie karcianki Hearthstone na Nintendo Switch - obrazek 1

Zła wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli, że w najbliższym czasie popularna karcianka studia Blizzard trafi na hybrydową konsolę firmy z Kioto. W wywiadzie dla australijskiego serwisu PowerUp! jeden z głównych projektantów rozszerzenia Koboldy i katakumby do Hearthstone’a – Dean Ayala – stanowczo zdementował wszystkie pogłoski, jakoby tytuł miał kiedykolwiek pojawić się na konsoli Nintendo Switch. Zaznaczył, że Blizzard nie tylko nie pracuje nad rzeczonym portem gry, ale też nawet nie ma tego w planach.

Cóż, fanom karcianki pozostają zatem rozgrywki za pośrednictwem dostępnych na rynku wersji gry. Warto przy tym przypomnieć, że amerykańska firma już podczas minionego Blizzconu dała nam to do zrozumienia, ale ujawnione w ubiegłym miesiącu na forum Reddit nieoficjalne doniesienia jednego z użytkowników na nowo rozbudziły nadzieje posiadaczy konsol.

Karcianka Hearthstone (Heroes of Warcraft) zadebiutowała w marcu 2014 roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Blizzard nie przeniesie karcianki Hearthstone na Nintendo Switch - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?