News

Destiny 2 ze "znaczącym dodatkiem" pod koniec roku

Patryk Purczyński, 09.02.2018 17:16 0

W maju wystartuje trzeci sezon Destiny 2, co zostanie uczczone premierą drugiego dużego dodatku. Nie będzie to ostatnie tegoroczne rozszerzenie gry.

Pod koniec bieżącego roku kalendarzowego fani Destiny 2 mogą spodziewać się premiery kolejnego istotnego rozszerzenia gry. Informację na ten temat podczas ostatniego spotkania z inwestorami przekazał dyrektor wykonawczy Activision Publishing, Eric Hirshberg. - Mamy wielki dodatek przyszykowany na maj i znaczące rozszerzenie zaplanowane na końcówkę tego roku, a te wydarzenia zawsze stanowiły okazję do ponownego zaangażowania społeczności i odzyskania ludzi, którzy jakiś czas temu się wykruszyli - stwierdził Hirshberg.

- Mówimy tu o niewiarygodnie przepełnionej pasją grupie graczy. Ta pasja jest dobrą rzeczą, nawet jeśli sentyment odgrywa kluczową rolę, ponieważ pokazuje to, jak bardzo ludziom zależy na grze. Sądzimy, że jest to jedna rzeczy, które czynią tę markę wielką. W pełni poświęcamy się częstszemu słuchaniu i komunikowaniu się z naszą społecznością. Chcemy, żeby to było bardziej transparentne niż kiedykolwiek. Zależy nam na zrobieniu właściwych zmian, które poprawią rozgrywkę. Uważamy, że obraliśmy właściwą ścieżkę - dodał szef Activision Publishing.

najnowsze