Tera zadebiutuje na PS4 i Xboksie One w pierwszej połowie 2018 roku

Małgorzata Trzyna
2018/02/04 14:40
0
0

En Masse Entertainment przygotowało nowe wideo, na którym twórcy opowiadają o historii powstawania projektu.

En Masse Entertainment i Bluehole ogłosili, że po sukcesie niedawno przeprowadzonych testów technicznych MMORPG Tera na konsolach, nadszedł czas przygotowywać się do wydania gry na PS4 i Xboksa One. Premiera planowana jest na pierwszą połowę 2018 roku. Ekipa podziękowała uczestnikom testów za konstruktywną krytykę i cenne opinie. Z tej okazji zespół twórców udostępnił wideo "z dziennika dewelopera", gdzie pokrótce opowiada o historii gry i w jaki sposób z PC została ona przeniesiona na konsole, jak również o planach związanych z beta-testami i datą premiery. Drugi dziennik developera zostanie opublikowany jeszcze w lutym.

GramTV przedstawia:

Ekipa podkreśla, że Tera pasuje doskonale do konsol. Na PC gra obsługuje pada, ale na konsolach przeprojektowano sterowanie od zera, by zapewnić graczom responsywność i intuicyjną walkę. Zmieniono także interfejs użytkownika, z myślą o grze w salonie i większych odległościach graczy od ekranu.

Na PC w Tera zagrało 25 milionów graczy na całym świecie. Tera jest dostępna jako tytuł free-to-play - zainteresowanych zapraszamy na stronę tera.enmasse.com. Można tam również zapisywać się do bety.

Tera zadebiutuje na PS4 i Xboksie One w pierwszej połowie 2018 roku

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!