News

Seria God Eater świętuje 8 urodziny

Małgorzata Trzyna, 04.02.2018 16:20 0

Wkrótce możemy spodziewać się nowych wieści o projektach, którymi zajmują się twórcy.

4 lutego 2010 w Japonii do sprzedaży trafiła pierwsza część serii God Eater. Dziś seria świętuje zatem ósme urodziny. Z tej okazji przygotowano specjalne, rocznicowe logo, które udostępnił na Twitterze producent, Yosuke Tomizawa, obiecując równocześnie, że już w poniedziałek zespół podzieli się informacjami, czym obecnie się zajmuje. Tomizawa podziękował także fanom za wsparcie i zapewnił, że ekipa wyrazi swą wdzięczność, pracując z coraz większym oddaniem nad God Eater 3 i God Eater: Resonant Ops.

God Eater 3 zostało zapowiedziane w październiku - mieliśmy wówczas okazję zobaczyć trailer gry. Wkrótce potem ogłoszono, że tytuł ten ukaże się w Europie i Ameryce Północnej. W tym samym czasie ogłoszono, że na urządzenia mobilne (iOS, Android) trafi God Eater: Resonant Ops, choć nie wiadomo, czy ta gra ukaże się na Zachodzie.

Aktualizacja: nowe informacje o God Eater 3 i God Eater: Resonant Ops otrzymamy dopiero 24 marca. Na ten dzień zapowiedziano wydarzenie God Eater 8th Anniversary Thanksgiving Day (będzie można je śledzić, oglądając transmisję na YouTube).

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.