News

Seria God Eater świętuje 8 urodziny

Małgorzata Trzyna, 04.02.2018 16:20 0

Wkrótce możemy spodziewać się nowych wieści o projektach, którymi zajmują się twórcy.

4 lutego 2010 w Japonii do sprzedaży trafiła pierwsza część serii God Eater. Dziś seria świętuje zatem ósme urodziny. Z tej okazji przygotowano specjalne, rocznicowe logo, które udostępnił na Twitterze producent, Yosuke Tomizawa, obiecując równocześnie, że już w poniedziałek zespół podzieli się informacjami, czym obecnie się zajmuje. Tomizawa podziękował także fanom za wsparcie i zapewnił, że ekipa wyrazi swą wdzięczność, pracując z coraz większym oddaniem nad God Eater 3 i God Eater: Resonant Ops.

God Eater 3 zostało zapowiedziane w październiku - mieliśmy wówczas okazję zobaczyć trailer gry. Wkrótce potem ogłoszono, że tytuł ten ukaże się w Europie i Ameryce Północnej. W tym samym czasie ogłoszono, że na urządzenia mobilne (iOS, Android) trafi God Eater: Resonant Ops, choć nie wiadomo, czy ta gra ukaże się na Zachodzie.

Aktualizacja: nowe informacje o God Eater 3 i God Eater: Resonant Ops otrzymamy dopiero 24 marca. Na ten dzień zapowiedziano wydarzenie God Eater 8th Anniversary Thanksgiving Day (będzie można je śledzić, oglądając transmisję na YouTube).

najnowsze