Informacje

Anthem w 2019 roku, nowy Battlefield jesienią

...

Electronic Arts ujawnia plany na przyszłość.

Anthem w 2019 roku, nowy Battlefield jesienią - obrazek 1
Anthem

Wiemy już, że w tegorocznym okresie przedświątecznym na rynku zadebiutuje nowa odsłona cyklu BattlefieldElectronic Arts poinformowało, że gra trafi do sklepów w październiku. Nie ujawniono jednak oficjalnego tytułu produkcji i platform docelowych. Nie są także znane szczegóły na temat rozgrywki.

EA nie chce popełnić błędu z 2016 roku, kiedy to na rynku niemalże w tym saym czasie pojawiły się dwie strzelanki wspomnianego koncernu, czyli Battlefield 1 oraz Titanfall 2, co negatywnie wpłynęło na ich sprzedaż. Dlatego też firma zamierza wydawać swoje głośne dzieła co kilka miesięcy.

Oznacza to, że na początku 2019 światło dzienne ujrzy Anthem, bardzo oczekiwana gra tworzona przez studio BioWare, którego poprzednia produkcja, Mass Effect: Andromeda, nie była tak dobra, jak wszyscy tego oczekiwali. Być może za sprawą nowej marki ekipa odpowiedzialna także za serię Dragon Age, wróci na szczyt.

Co ciekawe, pierwotnie Anthem miał zadebiutować jesienią bieżącego roku, ale data premiery została opóźniona. Electronic Arts zaprzecza, by miało to związek z problemami BioWare przy tworzeniu gry, ale wynika z faktu, o którym wspomniałem wcześniej – koncern nie chce wypuszczać dwóch gier niemal jednocześnie.

Anthem w 2019 roku, nowy Battlefield jesienią - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?