Informacje

This is the Police 2 ukaże się jeszcze w tym roku na PC i konsolach

... Małgorzata Trzyna

W mieście nastały rządy nowego szeryfa, który interpretuje prawo, jak mu wygodnie.

Witajcie w Sharpwood, odległym, przygranicznym miasteczku na północy. To surowe, zimne miejsce, którego mieszkańcy znają sąsiadów z imienia i wiernie trzymają się tradycji, niezależnie, jak barbarzyńskie są ich zwyczaje. Przemytnicy, gangsterzy i wrzeszczący populiści uczynili to miejsce swoim domem. Desperacja szerzy się jak rak, tak samo jak przemoc - tak wyglądają realia w This is the Police 2.

Podobnie jak pierwsza część, This is the Police 2 będzie połączeniem gatunku gry przygodowej z zarządzaniem. Tym razem jednak na graczy czekają nowe mechaniki, które rozbudują strategiczną i taktyczną warstwę gry. Nie wystarczy zarządzać wyposażeniem policjantów ani pamiętać o ich indywidualnych umiejętnościach. W każde wyzwanie gracz będzie musiał zaangażować się bezpośrednio, a wynik będzie zależeć od podejmowanych decyzji. Teraz podwładni nie będą po prostu "zasobami", lecz żywymi ludźmi, mającymi własne zalety, słabości, obawy i uprzedzenia. Aby przetrwać, trzeba będzie o tym pamiętać.

This is the Police 2 ukaże się na PC, PS4, Xboksie One i Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Poprzednią część, która opowiadała o trudach i znojach bycia policjantem próbującym dorobić sobie przed zasłużoną emeryturą, oceniliśmy w recenzji bardzo wysoko - na 8/10 punktów.

This is the Police 2 ukaże się jeszcze w tym roku na PC i konsolach - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?