Informacje

Far Cry 4 prezentem powitalnym dla nowych użytkowników PS Plus, którzy opłacą abonament na rok

... Małgorzata Trzyna

Promocja obowiązuje do 12 lutego, a więc mamy niecałe dwa tygodnie czasu do namysłu.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy, że jedną z gier w lutowym PlayStation Plus może być Far Cry 4 - obok Dark Souls II: Scholar of the First Sin. Sony jeszcze nie ujawniło, jakie gry czekają na abonentów PS Plus w lutym, ale wiemy już, że Far Cry 4 trafi w ręce nowych abonentów, którzy opłacą subskrypcję na 12 miesięcy.

Oferta będzie dostępna do 12 lutego, godziny 11:00 czasu polskiego, dla właścicieli kont PSN, którzy nie mają aktywnej subskrypcji PS Plus w momencie zakupu. Po opłaceniu subskrypcji na rok, w ciągu siedmiu dni od momentu dołączenia do PS Plus, Far Cry 4 powinno pojawić się w bibliotece.

Far Cry 4 pozwala przenieść się do malowniczego kraju Kyrat, położonego w Himalajach, gdzie rządzi samozwańczy król i brutalny dyktator - Pagan Min. Wybucha powstanie, a my znajdujemy się w samym centrum rebelii. Od naszych działań zależy, jaki los czeka mieszkańców Kyratu. W grze znajdziemy otwarty świat, po którym można swobodnie się przemieszczać na piechotę, za pomocą różnych pojazdów i innych środków transportu.

Far Cry 4 prezentem powitalnym dla nowych użytkowników PS Plus, którzy opłacą abonament na rok - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?