News

Ubisoft wycofuje się z podwyżki cen Rainbow Six: Siege

LM, 27.01.2018 12:09 2

A przy okazji zapowiada pakiet usprawnień dla PlayStation 4 Pro i Xboksa One X.

Wczoraj informowaliśmy o zaplanowanej przez Ubisoft podwyżce ceny gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Przypomnijmy, że zgodnie z informacjami udostępnionymi przez francuski koncern standardowa edycja gry miała zostać wycofana z dystrybucji, a w jej miejsce miało pojawić się wycenione na 50 euro Advanced Edition. Okazuje się jednak, że przywołane doniesienia są już nieaktualne. Na forum Reddit przedstawiciel Ubisoftu poinformował, że firma zdaje sobie sprawę, że takie działanie (o dziwo) nie przypadło graczom do gustu, więc standardowa edycja Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege pozostanie w sprzedaży. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że każdy, kto przed 6 marca weźmie udział w przynajmniej jednym meczu, w dniu rozpoczęcia pierwszego sezonu trzeciego roku wsparcia dla gry otrzyma skórkę Ash Sidewinder Elite.

W międzyczasie na Twitterze Ubisoft poinformował, że przymierza się do wypuszczenia łatki z pakietem usprawnień dedykowanej posiadaczom konsol PlayStation 4 Pro i Xbox One X. Nie doprecyzowano, kiedy to nastąpi, ani jakich poprawek mogą spodziewać się użytkownicy potężniejszych konsol, więc pozostaje czekać na kolejne doniesienia.

Rainbow Six: Siege trafiło na rynek w grudniu 2015 roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji.

najnowsze