News

Ta gra ma ponad dwa lata, a jej cena idzie o 20 dolarów w górę! Ubisoft pewny swego

Patryk Purczyński, 26.01.2018 19:45 0

Rainbow Six: Siege jest jednym z przykładów na to, że gry jako usługi mają sens. Ubisoft ten fakt wykorzystuje, podnosząc cenę tytułu.

Choć od premiery Rainbow Six: Siege minęły ponad dwa lata, nie stanowi to dla Ubisoftu przeszkody, by zwiększyć sugerowaną cenę taktycznej strzelanki - i to o 50 proc.! Wyceniona aktualnie na 40 dolarów pozycja od 13 lutego kosztować będzie dolarów 60. Francuski wydawca wykorzystuje utrzymującą się na wysokim poziomie popularność tytułu i dostępną obecnie standardową edycję zastęuje wydaniem Advanced. W porównaniu do pierwowzoru zostanie ona wzbogacona kosmetycznymi dodatkami i walutą do wykorzystania w świecie gry.

"Advanced Edition ukaże się z całą zawartością edycji standardowej - dostępem do wszystkich modułów, map, opcji broni, postępami na poszczególnych poziomach i standardową ilością czasu wymaganą do odblokowania oryginalnych 20 operatorów" - zapewnia Ubisoft. W górę idzie nie tylko cena podstawowego wydania, ale też pozostałych. Złotą edycję będzie można kupić za 90 dolarów (obecnie 70), a Kompletna edycja ma kosztować 130 dolarów.

Rainbow Six: Siege cieszy się ponad 25-milionową bazą odbiorców, którzy ze spokojem mogą czekać na kolejne porcje nowej zawartości dystrybuowanej drogą cyfrową.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.