Polacy z 7Levels robią Castle of Heart. Gra trafi wyłącznie na Switcha

Patryk Purczyński
2018/01/25 19:41
0
0

Jeszcze w tym kwartale na Switchu ukaże się osadzona w słowiańskich klimatach przygodówka 2D polskiego studia 7Levels, Castle of Heart.

Polacy z 7Levels robią Castle of Heart. Gra trafi wyłącznie na Switcha

Polska niezależna ekipa 7Levels ogłosiła nową grę Castle of Heart. Będzie to platformówka, w której użytkownicy funkcjonować będą w dwóch wymiarach. Głównym bohaterem jest rycerz, na którego rzucona została klątwa. W jej następstwie wojak został zamieniony w głaz. Jego zdrowie nieustannie spada, może nawet tracić kończyny. Siły odzyska zaś dzięki zabijaniu przeciwników i odnajdywaniu przedmiotów rozsianych po otoczeniu. Tę nietuzinkową koncepcję będą mogli zgłębić właściciele Switcha, gdyż tylko na tej konsoli pojawi się wspomniany tytuł.

Castle of Heart czerpie ze słowiańskiej mitologii. Gra podzielona jest na 20 poziomów, usytuowanych w czterech diametralnie różnych środowiskach. Użytkownicy skorzystają z różnego rodzaju broni krótko- i długodystansowej, jak również magii. Zgodnie z tym co podaje 7Levels, przejście kampanii powinno zająć około siedem godzin. Poniżej prezentujemy zwiastun i screeny. Premiery należy spodziewać się jeszcze w tym kwartale.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!