Informacje

Data premiery Pillars of Eternity II: Deadfire ujawniona. Będą edycje Deluxe i Obsidian

...

Obsidian Entertainment wyrobi się z zamknięciem prac nad Pillars of Eternity II: Deadfire tak, by gra mogła zostać wydana na początku II kwartału.

Data premiery Pillars of Eternity II: Deadfire ujawniona. Będą edycje Deluxe i Obsidian - obrazek 1

Pillars of Eternity II: Deadfire trafi do sprzedaży 3 kwietnia bieżącego roku - poinformowały firmy Obsidian Entertainment i Versus Evil. Gra będzie dostępna w trzech edycjach: standardowej (50 dolarów), Deluxe (60 dolarów) i Obsidian (75 dolarów w wersji cyfrowej i 80 w wydaniu fizycznym). Druga z wymienionych ma zawierać soundtrack autorstwa Justina Bella, pupila w świecie gry, specjalny przedmiot, cyfrowy przewodnik po RPG-ach pen and paper, mapę w wysokiej rozdzielczości i drugie wydanie cyfrowego przewodnika wydawnictwa Dark Horse. Kupując edycję Obsidian gracze dostaną to wszystko oraz trzy popremierowe DLC, które będzie można również kupić osobno za 10 dolarów każde.

Data premiery Pillars of Eternity II: Deadfire ujawniona. Będą edycje Deluxe i Obsidian - obrazek 2

- Pillars of Eternity II: Deadfire to dla nas w Obsidianie pierwsze kontynuacja. Stworzyliśmy coś niewiarygodnego - zapewnia dyrektor wykonawczy studia, Feargus Urquhart. - U nas priorytetem są opowieści, światy i postacie, a w Deadfire zrobiliśmy to ponownie z rozległym, otwartym światem, przeznaczonym do eksploracji przez podlegający dopasowaniu statek gracza. Dopasowanie postaci ma tyle opcji, że każdy gracz RPG będzie chciał stworzyć ich setki, zaś narracja naprawdę reaguje i to czyni naszą grę czymś wyjątkowym. Jesteśmy przekonani, że nowi i powracający gracze uznają Deadfire za najlepsze RPG-owe doznanie tego roku - dodaje.

My już teraz zapraszamy natomiast do zapoznania się z wrażeniami z rozgrywki.

Data premiery Pillars of Eternity II: Deadfire ujawniona. Będą edycje Deluxe i Obsidian - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?