Informacje

Ubisoft wychwala PC. "To lider innowacyjności wśród platform"

...

Historia relacji Ubisoftu z pecetowcami jest usłana wzlotami i upadkami, wieloma upadkami... Najnowsze wideo pełne jest jednak komplementów dla PC.

Ubisoft wychwala PC. "To lider innowacyjności wśród platform" - obrazek 1

Ubisoft udostępnił krótki film zatytułowany "Dlaczego kochamy PC". Pracownicy francuskiej firmy dzielą się pierwszymi wspomnieniami z komputerami, wskazują swoje ulubione gry na tej platformie i nie szczędzą jej komplementów. Jedna z osób wypowiadających się w materiale stwierdza, że pecety są liderem jeśli chodzi o wdrażanie innowacji. Inna podkreśla, że coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak dużą przewagą mogą dysponować blaszaki względem innych platform.

Christophe Grandjean, menedżer produktu platformy Uplay, zauważył, że komputery służą wielu twórcom gier jako pole testowe. Programista Olafur Waage docenia pecety za najpełniejsze oddanie idei niezależności. Kolejny z pracowników Ubisoftu, Veith Hellmich, powiedział, że woli granie na PC z uwagi na zróżnicowanie graczy, niezależnie od tego czy chodzi o niszowe gatunki czy też mody stworzone przez społeczność. Docenił to, że na komputerach dzieje się wiele rzeczy, które trudno znaleźć gdziekolwiek indziej.

Film kończy się deklaracją, że komputery są w Ubisofcie kochane. Czas jednak przejść od słów do czynów.

Ubisoft wychwala PC. "To lider innowacyjności wśród platform" - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?