Informacje

Szef Xboksa: - nie jestem głuchy; wiem, że musimy inwestować we własne gry

...

Microsoft musi inwestować we własne studia i tytuły. Głównym odpowiedzialnym za ten proces będzie Matt Booty.

Szef Xboksa: - nie jestem głuchy; wiem, że musimy inwestować we własne gry - obrazek 1

Phil Spencer przekonuje, że zdaje sobie sprawę z obiegowej opinii graczy na temat oferty tytułów na wyłączność Xboksa One. - Nie jestem głuchy, widzę krążące memy na temat naszej zawartości i potrzeby większego inwestowania - oznajmia szef Xboksa. - Z całą pewnością jesteśmy na etapie, w którym inwestujemy więcej i będziemy to kontynuować - zapewnia.

Osobą odpowiedzialną za realizowanie tej polityki jest Matt Booty, nowo mianowany szef gier i korporacyjny wiceprezes w Microsoft Studios. - Tu chodzi o oparcie naszej przyszłości na tytułach powstających w naszych studiach. Przywódcza rola Matta w sterowaniu ekspansją, podejmowaniu odpowiedniego ryzyka, zespołach, na które postawimy, zespołach, które stworzymy, będzie w tym procesie kluczowa - podkreśla Spencer.

Jego zdaniem Booty powinien skupić się na rozwoju istniejących marek, jak również - o ile nie w większym stopniu - na "przyszłej zawartości i przemyślanym wzroście". Co wyjdzie z tej strategii? Być może pierwsze efekty poznamy już na konferencji Microsoftu organizowanej z okazji targów E3. Ponoć ma na niej nastąpić jakaś pozytywna zmiana.

Szef Xboksa: - nie jestem głuchy; wiem, że musimy inwestować we własne gry - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?