Informacje

Metal Gear Survive - obowiązkowe połączenie z siecią i mikrotransakcje w pakiecie

...

Takimi nowinami Konami raczej nie zapunktuje u graczy. Pierwsza odsłona Metal Geara od odejścia Hideo Kojimy podpada już przed premierą.

Metal Gear Survive - obowiązkowe połączenie z siecią i mikrotransakcje w pakiecie - obrazek 1

Metal Gear Survive będzie wymagało stałego połączenia z siecią - ujawniło Konami zaledwie miesiąc przed premierą tytułu. Rozwiązanie to ma zapewnić płynną rozgrywkę odbiorcom, którzy mogą bez zbędnego tracenia czasu przechodzić z trybu kooperacyjnego do single-playera i na odwrót. "Pozwoli nam to także ciągle dostarczać nową zawartość po premierze" - dodaje wydawca. Dobrze jednak wiemy, że w przeszłości stawianie takich wymagań kończyło się lawiną krytyki i niezadowoleniem graczy, zwłaszcza w sytuacjach gdy szwankowały serwery.

Drugim istotnym ogłoszeniem jest potwierdzenie, że w Metal Gear Survive dostępne będą mikropłatności. W grze pojawi się sklep oferujący wirtualną walutę, którą użytkownicy zakupią za prawdziwe pieniądze lub zdobędą dzięki postępom w rozgrywce. Ceny na tę chwilę nie są jeszcze znane, mamy już natomiast pierwszy wgląd w to, co będzie można zdobyć za monety w świecie gry. Ilustruje to poniższy screen. Warto mieć na względzie, że mikrotransakcje były dostępne już w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain; nie są więc dla serii niczym nowym.

Metal Gear Survive - obowiązkowe połączenie z siecią i mikrotransakcje w pakiecie - obrazek 2

Metal Gear Survive ukaże się 20 lutego w Ameryce Północnej i dwa dni później na Starym Kontynencie. Premierę poprzedzą betatesty zaplanowane na 18-22 stycznia. Ostatnio prezentowaliśmy Wam zwiastun z kampanii.

Metal Gear Survive - obowiązkowe połączenie z siecią i mikrotransakcje w pakiecie - obrazek 3

Najnowsze
Lubisz nas?