Informacje

SEGA udostępnia ciekawą grafikę, tajemnica wyjaśni się już 16 stycznia

... Małgorzata Trzyna

Co może oznaczać żarówka na zielonym tle?

SEGA udostępnia ciekawą grafikę, tajemnica wyjaśni się już 16 stycznia - obrazek 1

SEGA lubi udostępniać zagadkowe teasery, które pobudzają wyobraźnię fanów i każą im zastanawiać się, co ciekawego zostanie zapowiedziane jako następne. Teraz wydawca zamieścił na Twitterze grafikę z żarówką na zielonym tle i datą - 16 stycznia. Czy w tym dniu zostanie zapowiedziana nowa gra, czy też port istniejącego już tytułu, dopiero się przekonamy. Być może ogłoszeń będzie więcej niż jedno.

Warto tu wspomnieć, że Two Point Studios, w skład którego wchodzą byli pracownicy Lionhead i Bullfrog już w listopadzie ujawnili, że zapowiedzą swą nową grę 16 stycznia. Teraz re-tweetnęli grafikę SEGI. Pierwszą grą tego studia - jak wynika z ogłoszeń, gdy poszukiwało ono pracowników - będzie następca Theme Park i Theme Hospital, "zabawny, głęboki i złożony symulator biznesu". Studio zastrzegło sobie także znak towarowy Two Point Hospital.

W minionych latach SEGA wykorzystywała różne teasery, nim w kwietniu 2017 na PC trafiła Bayonetta (gra debiutowała na PS3 i Xboksie One w 2009 roku). Co ciekawe, nawet w plikach Bayonetty na PC znalazły się wskazówki, że na blaszakach ukaże się Vanquish (na konsolach gra ukazała się w roku 2010, na PC - w maju 2017).

SEGA udostępnia ciekawą grafikę, tajemnica wyjaśni się już 16 stycznia - obrazek 2