Informacje

Cyberpunkowy RTS Re-Legion zapowiedziany przez 1C na PAX South

... LM

Tytuł zmierza wyłącznie na PC i zadebiutuje jeszcze w tym roku.

 Cyberpunkowy RTS Re-Legion zapowiedziany przez 1C na PAX South - obrazek 1

Na konwencie PAX South 2018 w San Antonio firma 1C ujawniła najnowszy tytuł w swoim portfolio. Jest nim cyberpunkowa strategia czasu rzeczywistego Re-Legion, która zadebiutuje na komputerach osobistych nie dalej jak w drugim kwartale bieżącego roku. Tytuł przeniesie nas do roku 2083, gdzie światem rządzą potężne korporacje, a uciemiężona ludzkość coraz częściej zwraca się w kierunku pomniejszych kultów, które obiecują zmianę stanu rzeczy.

W toku rozgrywki staniemy na czele jednej z takich organizacji, by rozszerzać granicę swoich wpływów dzięki zręcznym działaniom hakerów i jednocześnie powiększać grono popleczników werbując ich wśród ludności cywilnej. Twórcy obiecują szereg nowatorskich dla gatunku RTS mechanik i możliwość przechodzenia gry wielokrotnie na różne sposoby. Co więcej, obok kampanii dla pojedynczego gracza będziemy mogli wziąć udział także w sieciowych potyczkach z innymi graczami.

1C ujawniło, że jeszcze podczas wspomnianego konwentu zaprezentuje grywalną wersję gry, więc pozostaje czekać na pierwszy zapis rozgrywki z omawianej produkcji.

 Cyberpunkowy RTS Re-Legion zapowiedziany przez 1C na PAX South - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?