Informacje

Bandai Namco zapowiedziało specjalne wydanie trylogii Dark Souls na PS4

... LM

Nie ujawniono, czy edycja specjalna będzie dystrybuowana także na zachodzie.

Bandai Namco zapowiedziało specjalne wydanie trylogii Dark Souls na PS4 - obrazek 1

Firma Bandai Namco idzie za ciosem i tuż po zapowiedzi zremasterowanej wersji pierwszej odsłony serii Dark Souls ujawniła specjalne, fizyczne wydanie trylogii od studia FromSoftware na konsolach PlayStation 4. Te ukaże się 24 maja na japońskim rynku i po przeliczeniu na dolary może kosztować równowartość ponad 1500 złotych. Jak ujawnili przedstawiciele firmy Bandai Namco, na razie nie planują wydania specjalnej edycji także na zachodnich rynkach, ale jak wiadomo, rynek rządzi się własnymi prawami, więc jeśli będzie duży popyt, to z pewnością wydawca postara się zapełnić sklepowe półki.

W skład Dark Souls Trilogy Box wejdą przede wszystkim dedykowane konsoli PlayStation 4 fizyczne wydania gier wraz z wszystkimi udostępnionymi do tej pory DLC – Dark Souls: Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin oraz Dark Souls III: The Fire Fades, które znajdziemy w specjalnym steelbooku wraz z kompletną ścieżką dźwiękową trylogii. Obok tego specjalne wydanie oferuje garść grafik koncepcyjnych, podpórki do książek z motywem serii i trzy tomy encyklopedii zawierającej kompletne opisy dostępnych w grze przedmiotów, które zazwyczaj są głównym źródłem informacji o linii fabularnej każdej z odsłon Dark Souls. Całość zapakowano w widoczne na powyższym zdjęciu pudełko.

Przy okazji warto przypomnieć, że Dark Souls: Remastered ukaże się 25 maja na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Bandai Namco zapowiedziało specjalne wydanie trylogii Dark Souls na PS4 - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?