Informacje

Remaster Assassin's Creed Rogue w 4K oficjalnie. Premiera w marcu

...

Podejrzenia z końcówki ubiegłego roku się potwierdzają. Ubisoft oficjalnie ogłosił Assassin's Creed Rogue na konsole obecnej generacji.

Remaster Assassin's Creed Rogue w 4K oficjalnie. Premiera w marcu - obrazek 1

Assassin's Creed Rogue 20 marca trafi na PS4 i XOne. Wersje na najnowocześniejsze edycje wspomnianych konsol - PS4 Pro i Xbox One X - cieszyć się będą wsparciem dla rozgrywki w rozdzielczości 4K. Ponadto Ubisoft obiecuje tekstury i cienie wyższej rozdzielczości, poprawione wyświetlanie środowiska i nowe efekty wizualne. Mają one sprawić, że "rozpościerające się pustkowia, akrtyczne lodowe połacie oraz tętniąca życiem wersja Nowego Jorku będą bardziej uderzające niż kiedykolwiek".

Nabywcy Assassin's Creed Rogue w wersjach na konsole obecnej generacji dostaną ponadto całą zawartość do pobrania udostępnioną po premierze oryginału, wliczając w to dwie bonusowe misje (The Armor of Sir Gunn, The Siege of Fort de Sable) oraz zestawy Master Templar i Explorer. Pojawi się też nowość: strój Bayeka, głównego bohatera Assassin's Creed Origins.

Przypomnijmy, że Assassin's Creed Rogue ukazało się listopadzie 2014 roku na Xboksie 360 i PlayStation 3, a kilka miesięcy później także na pecetach. Zapowiedź wersji na PS4 i XOne nie jest specjalnym zaskoczeniem - zwłaszcza w obliczu doniesień z końcówki ubiegłego roku. Produkcja najpierw pojawiła się w katalogach kilku włoskich sklepów, a następnie w bazie koreańskiej instytucji nadającej grom oznaczenia wiekowe.

Remaster Assassin's Creed Rogue w 4K oficjalnie. Premiera w marcu - obrazek 2