Informacje

Zremasterowana wersja The Raven - Legacy of a Master Thief trafi wkrótce na PC i konsole

... Małgorzata Trzyna

The Raven Remastered zaoferuje ulepszone animacje, oświetlenie i włosy - wszystko w full HD.

THQ Nordic ogłosiło, że The Raven - Legacy of a Master Thief, klasyczna, kryminalna przygodówka od KING Art (twórców serii Book of Unwritten Tales), doczeka się zremasterowanej wersji. Gra zostanie zatytułowana The Raven Remastered i pozwoli cieszyć się obrazem w full HD, poprawionymi animacjami, oświetleniem czy włosami. Twórcy obiecują voice-acting wysokiej jakości oraz napisy w językach: polskim, niemieckim, rosyjskim i włoskim oraz (po raz pierwszy) francuskim, hiszpańskim i chińskim uproszczonym.

Akcja rozpoczyna się w roku 1964 w Londynie. Starożytny rubin zostaje skradziony z brytyjskiego muzeum. Na miejscu przestępstwa znajduje się pióro kruka, co prowadzi do wniosku, że ktoś próbuje naśladować Ravena - legendarnego złodzieja, który zniknął wiele lat wcześniej. Konstabl Anton Jakob Zellner musi zająć się rozwiązaniem zagadki tajemniczego morderstwa - uprzednio tego typu mrożące krew w żyłach historie znał tylko z powieści. Nic nie jest takie, jak się wydaje, każdy ma coś do ukrycia, a Raven zawsze wyprzedza go o krok...

Fabułę poznajemy, obserwując wydarzenia z perspektywy różnych postaci. Podczas zabawy badamy tajemnicze miejsca, gdzie popełniono przestępstwa, jedziemy pociągiem przez Alpy Szwajcarskie, płyniemy majestatycznym statkiem i odwiedzamy muzeum w Kairze.

The Raven Remastered zmierza na PC / Mac, PS4 i Xbox One, zaś premierę wyznaczono na 13 marca 2018.

Zremasterowana wersja The Raven - Legacy of a Master Thief trafi wkrótce na PC i konsole - obrazek 1

Najnowsze

Hitman 2 z nowym wideo

0
Katarzyna Dąbkowska

Twórcy opowiadają o wpływie otoczenia na naszą pracę płatnego zabójcy i naszym wpływie na zewnętrzne środowisko.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?