Informacje

World of Warcraft: Fale Ciemności trafi na półki księgarń 17 stycznia

... gram.pl

Powieść World of Warcraft: Fale Ciemności autorstwa Aarona Rosenberga to obowiązkowa pozycja dla fanów fantastyki i epickich bitew.

World of Warcraft: Fale Ciemności trafi na półki księgarń 17 stycznia - obrazek 1

Już 17 stycznia 2018 na półki księgarń trafi World of Warcraft: Fale Ciemności pióra Aarona Rosenberga - znanego autora powieści fantasy i science fiction m.in. z uniwersum Star Treka i Warhammera. Rosenberg jest również autorem ciepło przyjętej powieści Królowa ostrzy opartej na grze StarCraft.

World of Warcraft: Fale ciemności skupi się na wydarzeniach po upadku Wichrogrodu, gdy bohaterowie zostaną zmuszeni, by stanąć na czele wielkich armii i rozpocząć jedną z największych batalii w Azeroth. Naprzeciw siebie staną mężni wojownicy z Przymierza Lordaeronu, jednoczący ludzkie królestwa wspierane siłami elfów i krasnoludów oraz wojownicza Horda szukająca utraconego honoru i próbująca wywalczyć sobie miejsce w nowym, obcym świecie. Fala ciemności wkrótce ogarnie cały kontynent. Która ze stron zwycięży?

Wśród bohaterów książki znajdą się postaci dobrze znane fanom uniwersum World of Warcraft, jak również filmowej adaptacji gry, m.in. Anduin Lothaa, królewski czempion, Khadgar, a także Gul’dan oraz Orgrim Zgładziciel.

Fale Ciemności to kolejna pozycja z serii Blizzard Legends, w ramach której ukażą się wznowienia najlepszych książek z uniwersum Blizzarda w nowej szacie graficznej - klasyka adresowana do fanów niesamowitych przygód. Do tej pory dzięki wydawnictwu Insignis ukazały się następujące pozycje z tej serii: Zbrodnie Wojenne, Narodziny Hordy oraz Arthas: Przebudzenie Króla Lisza.

Najnowsze
Lubisz nas?