News

Zgarnij Layers of Fear na PC za darmo

LM, 19.12.2017 10:14 0

Oferta obejmuje także ścieżkę dźwiękową z gry.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z horrorem Layers of Fear, to pojawiła się ku temu znakomita okazja. Pecetowa wersja gry została udostępniona za darmo na Humble Store i tak jak w przypadku wcześniejszych okazji, należy udać się na stronę sklepu i wysłać zapytanie o bezpłatny klucz. Warto nadmienić, że wraz z podstawową wersją gry otrzymamy przy okazji ścieżkę dźwiękową z gry. Akcja potrwa do godziny 19:00 czasu polskiego w środę 20 grudnia, a zdobyty klucz musicie przypisać do dowolnego konta Steam w ciągu 14 dni.

Opracowana przez polskie studio Bloober Team gra Layers of Fear to pierwszoosobowy horror, w którym wcielamy się w XIX-wiecznego malarza, który cierpi na poważne zaburzenia psychiczne. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One w lutym 2016 roku, a w nadchodzącym roku trafi także na Nintendo Switch.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.