News

Ryan Reynolds zagra... Pikachu!

Katarzyna Dąbkowska, 07.12.2017 09:55 0

Film opierać się będzie o grę Great Detective Pikachu.

Nie tak dawno informowaliśmy, że w rolę towarzysza Pikachu wcieli się Justice Smith, znany między innymi z takich produkcji jak The Get Down czy Papierowe miasta. Teraz serwis The Hollywood Reporter donosi, że samego Pikachu zagra Ryan Reynolds - znany przede wszystkim z roli Deadpoola, a także z takich filmów jak Narzeczony mimo woli czy Bodyguard Zawodowiec.

Jak twierdzi źródło, Reynolds nie tylko podłoży głos pod słynnego Pikachu, ale będzie także odpowiedzialny za jego ruchy dzięki technologii motion capture. Warto tu jednak zaznaczyć, że Reynolds nie będzie skupiał się jedynie na słodkim „pika-pika”. Detektyw Pikachu potrafi bowiem mówić. Nie wiadomo, czy w filmie pojawią się również inne Pokemony.

Reżyserem filmu jest Robert Letterman (Rybki z ferajny). Autorami scenariusza są natomiast Nicole Perlman i Alex Hirsch. Nie wiadomo, kiedy dokładnie produkcja zadebiutuje na ekranach kin. Film będzie opierał się o grę Great Detective Pikachu, która pojawiła się na początku tego roku w Japonii na konsoli Nintendo 3DS. Fabuła skupiać się ma wokół tytułowego bohatera i chłopca imieniem Tim. Wspólnie będą rozwiązywać zagadki.

najnowsze