Informacje

Nowy Tomb Raider potwierdzony!

...

Square Enix potwierdza, że trwają prace nad nową odsłoną przygód panny Croft. Co najlepsze, na premierę gry nie będziemy musieli długo czekać.

Nowy Tomb Raider potwierdzony! - obrazek 1

Nowa gra spod znaku Tomb Raider nadchodzi - obwieściło Square Enix na Twitterze. Na razie nie znamy żadnych szczegółów, nie podano nawet pełnego tytułu. Fani serii i tak z radością przyjmą jednak komunikat japońskiej spółki. "Square Enix jest podekscytowane perspektywą obwieszczenia ważnej wiadomości w przyszłym roku. Naprawdę, chcielibyśmy ogłosić Wam to już teraz, ale obieramy nowe podejście" - informuje firma.

"Niesieni naszym celem stawiania fanów na pierwszym miejscu chcemy byście wiedzieli, że nie minie wiele czasu od oficjalnego ogłoszenia gry do momentu, w którym będziecie mogli w nią zagrać. Nasza wspólna podróż rozpocznie się podczas dużego wydarzenia w 2018 roku. Nie możemy się już doczekać aż zaprezentujemy Wam przygodę, która zdefiniuje Larę Croft" - dodaje Square Enix.

Wygląda więc na to, że zapowiedzi nowego Tomb Raidera należy wyczekiwać np. na E3 2018. Jeżeli faktycznie czas oczekiwania od ogłoszenia do premiery ma być krótki, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że tytuł ukaże się jeszcze w 2018 roku.

Nowy Tomb Raider potwierdzony! - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?