Informacje

Liczba sprzedanych egzemplarzy PS4 przekroczyła 70,6 miliona

... Małgorzata Trzyna

PlayStation VR znalazło ponad 2 miliony nabywców.

Liczba sprzedanych egzemplarzy PS4 przekroczyła 70,6 miliona - obrazek 1

Sony Interactive Entertainment pochwaliło się wynikami sprzedaży PlayStation 4 na całym świecie. Do 3 grudnia 2017 sprzedano ponad 70,6 miliona egzemplarzy konsoli. Liczba sprzedanych gier na PS4, w wersjach pudełkowych i cyfrowych, przekroczyła 617,8 miliona sztuk.

Z kolei po PlayStation VR sięgnęło już ponad 2 miliony użytkowników. Jak dotąd na PS VR wydano 150 tytułów, które sprzedały się w łącznej liczbie 12,2 miliona kopii (wersje pudełkowe i cyfrowe).

- Jesteśmy zachwyceni, że tak wiele osób cieszy się unikatową rozrywką, jaką oferuje PlayStation 4, jak również nowymi technologiami, takimi jak PlayStation VR - powiedział Andrew House, prezes Sony Interactive Entertainment. - Jestem niezmiernie wdzięczny naszym fanom i partnerom. Dzięki ich wsparciu, od momentu premiery pierwszego PlayStation w 1994 roku, PlayStation stało się jedną z największych sieci gamingowych na świecie. Zamierzamy ściśle współpracować z naszymi partnerami, by podtrzymać ten trend i sprawić, że PS4 stanie się najlepszym miejscem do grania.

Liczba sprzedanych egzemplarzy PS4 przekroczyła 70,6 miliona - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?