Informacje

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - dodatek blokuje dostęp do części gry w podstawowej wersji

... Katarzyna Dąbkowska

Te części zostaną odblokowane, jeśli zdecydujecie się na zakup DLC.

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - dodatek blokuje dostęp do części gry w podstawowej wersji - obrazek 1

Bungie kolejny raz znalazło się w ogniu krytyki. Kilkanaście dni temu pod naporem niepochlebnych komentarzy firma wycofała z Destiny 2 kontrowersyjny system skalowania punktów doświadczenia. Teraz wprowadziła nowy dodatek do gry, który zablokował użytkownikom dostęp do części, która przed DLC była dostępna.

O co dokładnie chodzi? Otóż do tej pory gracze mieli dostęp do Najazdu Lewiatan i Nocnych Szturmów na poziomie prestiżowym. Teraz są one dostępne jedynie wtedy, kiedy gracze zdecydują się na zakup najnowszego dodatku, Klątwa Ozyrysa.

Graczom niespecjalnie podoba się również najnowsze rozszerzenie. Wytykają przede wszystkim spore problemy z balansem, krótką fabułę, nudną mapę umiejscowioną na Merkurym, a także zbyt mocną broń – Prometheus Lens. Nieskończony Las również nie jest dostępny do swobodnej eksploracji, a jedynie w trybie misji czy podczas Przygody. Bungie aktualnie nie odniosło się do sprawy.

Destiny 2 zadebiutowało we wrześniu tego roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W październiku tytuł trafił także na PC.

Destiny 2: Klątwa Ozyrysa - dodatek blokuje dostęp do części gry w podstawowej wersji - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?