Informacje

The Division otrzymało aktualizację 1.8, rozpoczyna się darmowy tydzień z DLC

... Małgorzata Trzyna

Jeśli nie macie The Division w swej kolekcji, w najbliższy weekend nadarzy się okazja, by dłużej poszaleć w grze.

Ubisoft ogłosił wydanie aktualizacji 1.8 dla The Division. Dodano w niej nowy obszar: West Side Pier, na którym można zagrać w dwa nowe tryby gry:

  • Resistance (PvE) - w tym trybie różne frakcje łączą siły i walczą z pojawiającymi się w falach NPC-ami. Celem czwórki agentów jest przeżyć jak najdłużej. Zasoby wypadające z przeciwników można wykorzystać np. do przygotowania obrony. Współpraca graczy i wymyślenie dobrej strategii pozwoli przetrwać więcej fal, a tym samym zdobyć lepsze nagrody.
  • Skirmish (PvP) - dwie czteroosobowe drużyny rywalizują ze sobą o jak największą liczbę zabójstw, zanim minie wyznaczony czas.

Równocześnie zapowiedziano darmowy weekend z The Division (od 7 do 10 grudnia) oraz darmowy tydzień z wszystkimi dodatkami zawartymi w Season Passie (Underground, Survival, Last Stand) dla wszystkich posiadaczy gry (od 5 do 10 grudnia). Możliwość wypróbowania DLC będą mieli także gracze, którzy skorzystają z darmowego weekendu. Podczas weekendu nie będą obowiązywać ograniczenia wersji próbnej, czyli możliwość korzystania z gry do momentu zdobycia 8 poziomu lub 6 godzin rozgrywki).

The Division otrzymało aktualizację 1.8, rozpoczyna się darmowy tydzień z DLC - obrazek 1

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?