Informacje

PlayerUnknown's Battlegrounds - gameplay z pustynnej mapy już w przyszłym tygodniu

... Katarzyna Dąbkowska

Fragmenty rozgrywki zostaną pokazane podczas gali The Game Awards.

PlayerUnknown's Battlegrounds - gameplay z pustynnej mapy już w przyszłym tygodniu - obrazek 1

PlayerUnknown's Battlegrounds wciąż się rozwija. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że w grze pojawi się również pustynna mapa. Do tej pory jednak mieliśmy okazję oglądać ją wyłącznie na zrzutach ekranu. Twórcy gry zapewniają jednak, że fragmenty rozgrywki zobaczymy już w przyszłym tygodniu.

Pustynną mapę zobaczymy na nowym gameplayu podczas imprezy The Game Awards, odbywającej się w nocy z 7 na 8 grudnia. Wtedy właśnie mają zostać pokazane fragmenty rozgrywki ze wspomnianej aktualizacji. Nie wiadomo jednak, czy prezentacja odbędzie się na żywo, czy odtworzony zostanie jedynie już przygotowany gameplay.

Warto wspomnieć, że PlayerUnknown's Battlegrounds jest jednym z największych hitów tego roku. Produkcja ma już 22 miliony odbiorców i bije kolejne rekordy. Aktualnie gra znajduje się jeszcze w fazie wczesnego dostępu. Niedługo zadebiutuje również na Xboksie One (również w fazie wczesnego dostępu). W Chinach pojawi się specjalna wersja gry, która będzie zgodna z socjalistycznymi wartościami tego kraju. Co więcej, Chińczycy otrzymają również mobilną wersję PUBG.

PlayerUnknown's Battlegrounds - gameplay z pustynnej mapy już w przyszłym tygodniu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?