Informacje

Divinity: Original Sin 2 z milionem sprzedanych egzemplarzy

... LM

Tytuł zadebiutował w połowie września.

Divinity: Original Sin 2 z milionem sprzedanych egzemplarzy - obrazek 1

Deweloperzy z belgijskiego Larian Studios pochwalili się na Twitterze, że ich najnowsza produkcja – wydane we wrześniu RPG Divinity: Originial Sin 2 – znalazła na platformie Steam już milion nabywców. Na ten wynik składają się także kopie zakupione przed oficjalną premierą, gdy tytuł funkcjonował w usłudze Steam Early Access, ale nie da się ukryć, że dla klasycznego RPG przy obecnych trendach milion egzemplarzy to dobry rezultat. Cóż, pozostaje życzyć dalszych sukcesów, a jeśli zastanawialiście się nad rozpoczęciem przygody w wykreowanym przez studio Larian świecie, to być może ostatecznie przekona Was do tego nasza recenzja Divinity: Originial Sin 2.

Z podobnego sukcesu mogą się cieszyć twórcy gry Cuphead, o czym informowaliśmy wczoraj, nie wspominając już o studiu Bluehole, którego PlayerUnknown’s Battlegrouds znalazło 22 miliony nabywców, pomimo faktu, że gra nie ukazała się jeszcze w finalnej wersji.

Divinity: Original Sin 2 dostępne jest jedynie na PC. Jeśli brak polskiej wersji językowej stanowi dla Was istotną przeszkodę, to koniecznie śledźcie rozwój projektu poświęconego stworzeniu nieoficjalnego spolszczenia do rzeczonej produkcji.

Divinity: Original Sin 2 z milionem sprzedanych egzemplarzy - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?