Informacje

Bandai Namco wkrótce zapowie nową grę?

... Katarzyna Dąbkowska

Szczegóły poznamy dopiero za 10 dni.

Bandai Namco wkrótce zapowie nową grę? - obrazek 1

Bandai Namco wystartowało właśnie z nową stroną internetową, która może zwiastować... zapowiedź nowej gry. Strona niewiele ujawnia. Kiedy wpiszemy jej adres, pojawi się przed naszymi oczami mikrofalówka z podpisem „kliknij”. Po wykonaniu tego jakże karkołomnego zadania pojawia się dym nad sprzętem, który nagle się otwiera i wyskakuje z niej... jajko.

Co to może oznaczać? Po pierwsze i najważniejsze – że Bandai Namco nie jest zbyt mądre. Każdy użytkownik mikrofalówki wie, że całego jajka nie powinno „podpiekać” się w tym urządzeniu. Skutkuje to wieloma godzinami szorowania sprzętu. Po drugie – być może czeka nas zapowiedź nowej gry. Po projekcji animacji pojawia się napis – 10 dni. 4 grudnia zatem powinniśmy poznać szczegóły.

Nie wiadomo jednak, czy chodzi tutaj o całkowicie nową markę, czy może Bandai Namco ma zamiar po prostu wystartować ze stroną chociażby właśnie zapowiedzianego My Tamagotchi Forever. W linku do strony pojawia się jedynie napis „mhaoj”, który również trudno rozszyfrować. A wy czego się spodziewacie? Dajcie znać w komentarzach.

Bandai Namco wkrótce zapowie nową grę? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?