Informacje

Planet Coaster z edytorem scenariuszy i innymi nowościami

...

Twórcy Planet Coaster udostępnili nową zawartość do gry. Ponieważ jest to aktualizacja rocznicowa, postarali się wyjątkowo mocno.

Planet Coaster z edytorem scenariuszy i innymi nowościami - obrazek 1

Edytor scenariuszy stanowi centralny punkt nowej aktualizacji Planet Coaster, symulatora zarządzania parkiem rozrywki, który zrobił furorę pod koniec ubiegłego roku. Wspomniane narzędzie pozwala na tworzenie misji i udostępnianie zaprojektowanych wyzwań innym graczom. Zaczyna się od budowy parku rozrywki, a następnie stawia się określone cele do zrealizowania - głównie chodzi o to, by wesołe miasteczko doskonale prosperowało finansowo, a goście byli zadowoleni z zastanych atrakcji.

W aktualizacji udostępniono ponadto trzy nowe rollerocoastery (Hop The Gaps, Cascade, Zenith) oraz dwie inne atrakcje (Weisshorn i Monte Leone). Kolejną nowością są ławeczki, które można rozstawić przy alejkach i zapewnić gościom chwilę wytchnienia. Zmiana wydaje się kosmetyczna, ale teraz obraz parku rozrywki jest pełniejszy. Frontier Developments zaprezentowało też nowy zwiastun Planet Coaster, w którym prezentuje zawartość jubileuszowej aktualizacji. 17 listopada wybiła bowiem pierwsza rocznica premiery gry.

Planet Coaster z edytorem scenariuszy i innymi nowościami - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?