Informacje

Kolejny film na podstawie gry. Dwayne Johnson w roli głównej

... Katarzyna Dąbkowska

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu.

Kolejny film na podstawie gry. Dwayne Johnson w roli głównej - obrazek 1

Filmy na podstawie gier nie są nowością. Można tutaj wspomnieć chociażby o takich produkcjach jak Assassin's Creed, Tomb Raider, Mortal Kombat czy Warcraft: Początek. W przyszłym roku pojawią się również nowe, filmowe przygody Lary Croft. Ale nie tylko. Do kin trafi film na podstawie gry Rampage. Główną rolę zagra w nim Dwayne Johnson, znany między innymi z serii Szybcy i wściekli. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun filmu:

Rampage zostało wydane 1986 roku, czyli ponad 30 lat temu. Najwyraźniej jednak twórcom filmu spodobał się pomysł, w którym trzy zwierzęta – goryl, krokodyl (w oryginale mieliśmy do czynienia z jaszczurką) i wilk nagle mutują. Dorastają do ogromnych rozmiarów i postanawiają zniszczyć pobliskie miasto. Taka mniej więcej jest fabuła filmu, z tą różnica, że filmowy goryl jest wielkim kumplem człowieka imieniem Davis. W tej roli wspomniany Dwayne Johnson.

U boku aktora zagrają również Malin Akerman, Naomie Harris, Breanne Hill, Marley Shelton i Jake Lacy. Światową premierę film zaliczy już w kwietniu przyszłego roku. Na ekrany polskich kin trafi jednak dopiero w maju.

Kolejny film na podstawie gry. Dwayne Johnson w roli głównej - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?