Informacje

Szef Xboksa: - być może za mało uwagi poświęcaliśmy grom na wyłączność

...

Phil Spencer po raz kolejny porusza temat gier na wyłączność Xboksa. Dużą wagę przykłada do rzetelnej współpracy z wewnętrznymi studiami Microsoftu.

Szef Xboksa: - być może za mało uwagi poświęcaliśmy grom na wyłączność - obrazek 1

Trudno byłoby obronić tezę, że Microsoft ma nad Sony przewagę pod względem exclusive'ów. - Musimy się rozwijać i z niecierpliwością tego oczekuję - przyznaje Phil Spencer, szef Xboksa. - Nasza zdolność do tworzenia zawartości musi być jedną z naszych mocnych stron. Nie zawsze inwestowaliśmy na tym samym poziomie. Mieliśmy pod tym względem lepsze i gorsze chwile - oznajmia.

Do tych drugich z pewnością można zaliczyć skasowanie Fable Legends i Scalebounda. Spencer w tych decyzjach stara się jednak szukać pozytywów. Zwraca uwagę choćby na fakt, że dzięki temu zrobiło się miejsce na inne przedsięwzięcia. - Taka już jest natura prowadzenia tego biznesu. Jedną z rzeczy, które chciałem robić kiedy podejmowałem się tej pracy był rozwój wewnętrznych studiów, stworzenie ich nowej wersji, choć to może niesprawiedliwe określenie. Niestety, oznaczało to, że część robionych przez nas rzeczy według mnie powinniśmy robić inaczej - dodaje.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Spencer sugeruje świadomość istnienia kwestii exclusive'ów w Microsofcie. Władze firmy przyznają się również do popełnionych w tej materii błędów.

Szef Xboksa: - być może za mało uwagi poświęcaliśmy grom na wyłączność - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?