Felieton

Już dziś startuje Liga Akademicka

gram.pl, 02 listopada 2017 12:06 0

Zobaczcie specjalny turniej przeznaczony wyłącznie dla studentów.

Już dziś startuje Liga Akademicka, czyli liga esportowa przeznaczona tylko dla społeczności studenckiej. W ramach pierwszego sezonu będziemy mogli obserwować zmagania 16 drużyn w turnieju League of Legends. Pierwszy mecz odbędzie się pomiędzy Krasnoludami z Politechniki Śląskiej, a Tytanami z Uniwersytetu Łódzkiego. Następnie będziemy obserwować zmagania Bachusików z Uniwersytetu Zielonogórskiego z Tyranozaurami z Wojskowej Akademii Technicznej.

Łączna pula nagród w turnieju wynosi 10 tysięcy złotych. Wszystkie mecze można oglądać na żywo z komentarzem kanale na Twitch.tv. Start przewidziano na dzisiaj (czyli 2 listopada) o godzinie 18:00. Więcej informacji na temat Ligi Akademickiej znajdziecie na jej oficjalnej stronie.

Actina Gaming House miejscem przygotowań drużyny Virtus.pro przed lanem Charleroi Esport 2019
Zbliża się kolejna odsłona eliminacji do finału Good Game League
Ostatnia szansa na wzięcie udziału w tegorocznej edycji Mistrzostw Polski w Heroes III
League of Legends w przyszłym roku już bez wsparcia dla Windows XP i Vista
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.