Informacje

Outcast: Second Contact z datą premiery i nowym zwiastunem

... Małgorzata Trzyna

14 listopada - tę datę możecie zapisać sobie, jeśli planujecie przeżyć razem z Cutterem Slade'm przygody w świecie Adelpha.

Studio Appeal ogłosiło datę premiery Outcast: Second Contact (remake'a klasyka z 1999 roku) - będzie to 14 listopada 2017. Gra zmierza na PC, PS4 i Xboksa One. Pierwotnie tytuł ten miał ukazać się w marcu, lecz twórcy uznali, że powinni poświęcić więcej czasu na jego dopracowanie.

W Outcast: Second Contact przenosimy się w niezbyt odległą przyszłość. Trafiamy na planetę Adelpha, gdzie żyje zaawansowana, obca cywilizacja Talanów, a granica między nauką a magią ulega zatarciu. Kierujemy doświadczonym, elitarnym żołnierzem, którego zadanie polega na odnalezieniu wysłanej na planetę amerykańskiej sondy, by ją naprawić i zapobiec katastrofie. Od jego działań zależy przyszłość zarówno Adelphy, jak i Ziemi. Do zwiedzenia będziemy mieli sześć zróżnicowanych kontynentów. Twórcy zapewniają, że gra wystarczy na ok. 50 godzin zabawy.

Zapraszamy również do obejrzenia wcześniejszych trailerów - np. zwiastuna poświęconego eksploracji czy porównującego remake z pierwowzorem.

Outcast: Second Contact z datą premiery i nowym zwiastunem - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?