Informacje

Resident Evil Revelations na Switcha z małym bonusem

... Katarzyna Dąbkowska

Dwie małe, retro gry inspirowane hitami z dawnych lat.

Resident Evil Revelations na Switcha z małym bonusem - obrazek 1

Capcom ogłosił, że zmierzające na Switcha dwie części Resident Evil Revelations zostaną wzbogacone o dodatkowe minigry, w których będziemy mogli zdobyć Battle Points (BP) przydatne w trybie rajdu w Revelations 1 i 2.

Resident Evil Revelations otrzyma minigrę Ghost Ship Panic, w której naszym zadaniem będzie sterowanie widocznym na ekranie celownikiem i strzelanie do pojawiających się przeciwników. Co ciekawe, w Ghost Ship Panic będziemy grali podczas wczytywania kolejnych poziomów w Resident Evil Revelations. Poniżej możecie zobaczyć krótki video prezentujące tę grę.

Resident Evil Revelations 2 otrzyma troszkę bardziej rozbudowany tytuł, Ghouls 'n Homunculi. W tej nawiązującej do serii Ghouls 'n Ghosts wcielimy się w niejakiego Barry’ego Burtona i naszym zadaniem będzie przedarcie się przez pełną przeciwników wyspę. Krótkie video prezentujące tę grę znajdziecie poniżej.

Resident Evil Revelations zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch pod koniec listopada tego roku. Gry będziemy mogli kupić oddzielnie w cyfrowym sklepie Nintendo, eShopie, bądź też w zestawie, który trafi na sklepowe półki. Decydując się na wydanie pudełkowe, pierwszą część gry otrzymamy na kartridżu, zaś drugą w formie kodu do zrealizowania online i pobrania na naszą konsolę.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć o tym, że taki zabieg jak grywalne Ghost Ship Panic w trakcie ładowania gry nie był możliwy do zrealizowania, aż do listopada 2015 roku. Wtedy właśnie wygasł należący w Namco patent, którym japońska firma zapewniła sobie 20-letnią wyłączność na granie podczas ekranu ładowania.

Resident Evil Revelations na Switcha z małym bonusem - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?