News

Poznaj Humble Down Under Bundle

LM , 18.10.2017 10:04 0

W najnowszej akcji możecie zgarnąć m.in. Armello, Hand of Fate i Hurtworld.

Serwis Humble Bundle wystartował z kolejną promocją, w ramach której możemy nabyć pakiet ciekawych tytułów przy niewielkich nakładach finansowych. Jak w przypadku poprzednich akcji gry przydzielone są do poszczególnych progów, a wpłacając równowartość najdroższego z nich, otrzymujemy przypisane do niego produkcje i wszystkie, które wymagają wpłaty na niższą kwotę. Tradycyjnie już minimalną kwotą wymaganą do wzięcia udziału w akcji jest 1 dolar (około 4 złote), a po jego wpłacie otrzymamy kody do czterech gier — The Warlock of Firetop Mountain, Screencheat, Hand of Fate i Satellite Reign.

Obok wcześniej wymienionych możecie zgarnąć kolejne cztery produkcje, jeśli zdecydujecie się na wydatek stanowiący równowartość wszystkich zrealizowanych wpłat. W chwili pisania wiadomości jest to kwota rzędu 3,62 dolara (około 13 złotych), za którą zdobędziemy Hurtworld, Crawl i Hacknet z dodatkiem Hacknet Labyrinths. Wpłata w wysokości 12 dolarów (około 43 złote) to wszystkie wspomniane wcześniej tytuły i jedna dodatkowa produkcja – Armello.

Pamiętajcie, że sami decydujecie o tym, na jaki cel zostaną przeznaczone dokonane przez Was wpłaty, a Humble Bundle od początku działalności wspiera rozmaite organizacje charytatywne.

najnowsze