News

Switchblade, czyli MOBA z autami, zadebiutuje w przyszłym roku

Małgorzata Trzyna, 16.09.2017 16:59 0

W grze rywalizować będą dwie pięcioosobowe drużyny, których zadaniem jest niszczenie wrogich wież i stopniowe zdobywanie przewagi nad rywalami.

Studio Lucid Games, znane z takich tytułów, jak Project Gotham Racing, Blur czy Geometry Wars, ogłosiło, że w przyszłym roku ukaże się strzelanina Switchblade. Gra będzie wykorzystywać zasady obowiązujące w gatunku MOBA. Pokierujemy w niej rozmaitymi autami, różniącymi się między sobą szybkością, siłą rażenia czy możliwością naprawiania sojuszniczych pojazdów. Podczas rozgrywki można będzie swobodnie przesiadać się do innych aut. Twórcy obiecują gorączkowe zmagania 5v5 - zadaniem każdej z drużyny będzie eskortowanie wybuchających mobków i zdejmowanie z ich pomocą tarcz obronnych wokół wież, które trzeba niszczyć, by zapewnić sobie zwycięstwo.

Switchblade będzie działać na Unreal Engine 4. Tytuł ten zmierza na PC i PS4. Gra ma opierać się na modelu free-to-play z mikropłatnościami. Chętni do przetestowania jej wcześniej mogą zapisywać się do bety na oficjalnej stronie Switchblade.

najnowsze