News

Bayonetta i Vanquish zadebiutują tej jesieni na PS4 i XONE?

LM, 11.09.2017 08:50 0

Połączone wydanie obu gier zostało ulokowane w ofercie trzech dystrybutorów z Czech i Słowacji.

Jeśli liczyliście, że po udanym przeniesieniu pierwszej Bayonetty i Vanquisha na pecety gry PlatinumGames pojawią się także na konsolach ósmej generacji to mamy dla Was dobrą, aczkolwiek jeszcze niepotwierdzoną wiadomość. Połączone wydanie wymienionych produkcji pojawiło się w ofercie dwóch czeskich dystrybutorów – Alza i Filmgame; a także jednego ze Słowacji – EsteLacnejsie. O ile wspólnym mianownikiem dla wszystkich źródeł jest grafika na pudełkach z grą, to dystrybutorzy mają odmienne zdanie w kwestii premiery konsolowego wydania. Mowa tutaj o premierze wyznaczonej na październik lub listopad tego roku, ale możemy też założyć, że to zwyczajne atrapy, a po oficjalnej zapowiedzi pojawi się wskazana przez wydawcę data. Cóż, pozostaje nam jedynie czekać na odpowiedź ze strony Segi.

Bayonetta zadebiutowała w 2009 roku na konsolach PlaySation 3 i Xboksie One. W 2014 roku pojawiła się także na Nintendo Wii U, a w kwietniu tego roku trafiła na PC. Vanquish trafił na rynek w 2010 roku dla konsol siódmej generacji, ale w maju został udostępniony także posiadaczom komputerów osobistych.

najnowsze

Podczas E3 najwięcej pisano o Cyberpunku 2077!

Firma ICO Partners sporządziła raport dotyczący treści generowanych na portalach branżowych przez targi E3. Najwięcej uwagi skupiły na sobie Xbox i polski Cyberpunk 2077.