Informacje

Znamy datę premiery Resident Evil: Revelations Collection na Nintendo Switch

... LM

Obie odsłony Resident Evil: Revelations trafią na najnowszą konsolę Nintendo jeszcze w listopadzie.

Znamy datę premiery Resident Evil: Revelations Collection na Nintendo Switch - obrazek 1

Capcom zapowiedział, że zarówno Resident Evil: Revelations, jak i Resident Evil: Revelations 2 zadebiutują na konsoli Nintendo Switch już 30 listopada. Resident Evil: Revelations Collection wyceniono na prawie 40 dolarów (około 142 złote). W tej cenie otrzymamy obie gry wraz ze wszystkimi wydanymi do nich rozszerzeniami i pakietami zawartości – pierwsza odsłona gry ukaże się w wersji fizycznej, podczas gdy drugą będziemy mogli przypisać do konta cyfrowo. Oczywiście zainteresowani mogą pokusić się o zakup obu gier osobno, co nie wpłynie na ich końcową cenę – za każdą odsłonę zapłacimy niespełna 20 dolarów (około 71 złotych).

Resident Evil: Revelations Collection zaoferuje nam dedykowany konsoli Nintendo Switch system sterowania wykorzystujący pełen potencjał kontrolerów Joy-Con. Jednocześnie wydawca zapewnił, że możliwa będzie gra w lokalnej kooperacji, gdzie każdy z graczy sięgnie po jeden z kontrolerów, by wspólnie stawić czoła przygotowanym przez deweloperów wyzwaniom.

Resident Evil: Revelations zadebiutowało jeszcze w 2012 roku na konsoli Nintendo 3DS. W 2013 roku gra ukazała się także na komputerach osobistych i konsolach Nintendo WiiU, PlayStation 3 i Xbox 360. Capcom nie poprzestał jednak na starszej generacji konsol i nie dalej jak dwa tygodnie temu udostępnił grę także na PlayStation 4 i Xboksie One.

Znamy datę premiery Resident Evil: Revelations Collection na Nintendo Switch - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?