Informacje

Resident Evil: Revelations z datą premiery na PlayStation 4 i Xboksa One

... LM

Gra jeszcze w tym roku trafi też na Nintendo Switch.

Capcom ujawnił datę premiery zapowiedzianego wcześniej wydania Resident Evil: Revelations na konsole ósmej generacji. Tytuł zadebiutuje w odświeżonej wersji na PlayStation 4 i Xboksie One już 29 sierpnia. Tytuł wyceniono na niecałe 20 dolarów (około 72 złote). W tej cenie otrzymamy wszystkie DLC wydane do gry i nową lokację The Ghost Ship: Chaos. Najnowszy port gry oferuje usprawnione animacje, większą liczbę detali w poszczególnych lokacjach, zwiększoną liczbę wyświetlanych na sekundę klatek i rozdzielczość podniesioną do 1080p.

Przy okazji poinformowano, że zarówno Resident Evil: Revelations, jak i druga odsłona spin-offa trafi na Nintendo Switch przed końcem tego roku. Nie znamy jednak szczegółów portu na nowego handhelda Nintendo i sugerowanej ceny zestawu.

Resident Evil: Revelations pierwotnie ukazało się jedynie na konsoli Nintendo 3DS w 2012 roku. Krótko po tym pojawiła się usprawniona wersja gry, która trafiła na komputery osobiste i konsole PlayStation 3, Xbox 360 i Nintendo Wii U.

Resident Evil: Revelations z datą premiery na PlayStation 4 i Xboksa One - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?