News

Knack II trafił na PS4 - zobacz zwiastun premierowy

Małgorzata Trzyna, 06.09.2017 15:25 0

Rozgrywka w Knack II w pigułce.

Dziś na PlayStation 4 trafił Knack II - czyli gra dla fanów platformówek, w których pojedynki z przeciwnikami są bardzo istotnym elementem. Z tej okazji udostępniono krótki trailer premierowy, prezentujący możliwości tytułowego bohatera, czyli walkę, akrobatyczne skoki i... jeszcze więcej walki.

Jako Knack, mały robot o wielkim sercu, który przez dołączanie cząsteczek może przybrać rozmiary budynku, ruszamy ratować świat. Po drodze walczymy ze złymi goblinami i szukamy skarbów. Gra pozwala też na wspólną zabawę przed jednym ekranem, co z pewnością jest jej dużym atutem. I choć Knack II nie jest wybitną produkcją - jak podkreśla w recenzji Kasia - to z pewnością jest lepszy niż pierwsza część.

Przypominamy również, że Knack II można wypróbować, pobierając demo.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.