The Walking Dead niczym Pokemon GO? Zapowiedziano grę mobilną

Adam Berlik
2017/09/04 11:42
3
0

Zamiast walczyć z Pokemonami będziemy starali się przetrwać w świecie żywych trupów.

The Walking Dead niczym Pokemon GO? Zapowiedziano grę mobilną

Choć szczegółowe informacje na temat The Walking Dead: Our World nie są jeszcze znane, to już teraz wiadomo, że za produkcję odpowiada studio Next Games, a platformy docelowe tytułu to urządzenia przenośne z systemami iOS i Android. Mechanika rozgrywki w nowo zapowiedzianej grze ma nawiązywać do bijącego rekordy popularności Pokemon GO.

The Walking Dead: Our World zrobi więc użytek z technologii rzeczywistości rozszerzonej i postawi nacisk na aspekt społecznościowy, zmuszając graczy do współpracy podczas rozgrywki. Jak będzie ona przebiegać? Tego na razie nie ujawniono, ale można podejrzewać, że wspólnymi siłami spróbujemy rozprawić się z nieumarłymi grasującymi po wirtualnych ulicach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
04/09/2017 14:28
DeithWX napisał:

Ale ludzie graja w Pokemon GO, bo to Pokemony, a nie dlatego, że lubią wychodzić z domu żeby pograć na telefonie...

Dokąłdnie. Pzoa tymwz Pokami to miało sens. A z WD? Będziemy zbierać zombie? "Idź prostytutko z połową twarzy!" "Gnijący rzeźniku, kontratakuj!" Ktos po porstu zobaczył wyniki Poków  sie tak podjarał, że na slepo zgapił pomysł nie mysląc czy ma ręce i nogi. A za bdżet pewnie dałoby sie zrobic porządnego RPGa, cy MMORPGa opartego o zombie post-apo.

Rolamonx
Gramowicz
04/09/2017 13:11

Jakby się postarali i zamiast mobilnej pewnie szybko nudzącej się gry, to mogli by wraz z AMC (przecież TWD robi taką kasę że na pewno się zgodzą, a może nawet sami dadzą kase na produkcję i pomogą) na PC wraz z HTC Vive etc. z dobrym systemem survivalu i craftingu to może bym przestał czekać na State of Decay 2 :D Na mobile już widzę jak fajnie będzie wyglądało chociażby sterowanie.....

Usunięty
Usunięty
04/09/2017 12:32

Ale ludzie graja w Pokemon GO, bo to Pokemony, a nie dlatego, że lubią wychodzić z domu żeby pograć na telefonie...
Trwa Wczytywanie