Informacje

Najważniejsze elementy rozgrywki na nowym zwiastunie Divinity: Original Sin II

... LM

Finalna wersja gry trafi na pecety już 14 września.

Oficjalna premiera Divinity: Original Sin II zbliża się wielkimi krokami, a deweloperzy z Larian Studios bez ustanku dzielą się z nami kolejnymi szczegółami nadchodzącej produkcji. Kilka dni temu twórcy zaskoczyli nas wieściami o pełnym angielskim dubbingu gry i orkiestracji ścieżki dźwiękowej, a dzisiaj udostępnili kolejny zwiastun, który prezentuje poszczególne etapy rozgrywki i jej najważniejsze elementy.

Naszą przygodę rozpoczniemy od stworzenia protagonisty – na załączonym materiale wideo przez chwilę widzimy nieumarłego, czyli kolejną rasę bohatera, którą zajawiano także w poprzednich materiałach, a już niedługo Larian Studios udostępni jej oficjalną zapowiedź. Na stworzonego przez nas śmiałka czeka masa wyzwań i nie sprosta im samodzielnie, więc przemierza świat gry w poszukiwaniu kompanów. Poszczególne misje wymagają od nas nie tylko odpowiedniego zarządzania zasobami drużyny, ale też kreatywności i zabawy mechaniką rozgrywki. Nierzadko przyjdzie nam zmierzyć się z przeciwnikami w otwartej walce, gdzie skorzystamy z bogatego arsenału wyposażenia i umiejętności magicznych.

Obok tego twórcy przypominają nam o kampanii fabularnej, którą możemy realizować w kooperacji dla czterech osób, pełnym wsparciu kontrolera i możliwości prowadzenia rozgrywki na podzielonym ekranie. Divinity: Original Sin II zadebiutuje na PC już 14 września.

Najważniejsze elementy rozgrywki na nowym zwiastunie Divinity: Original Sin II - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?