Wielkie zainteresowanie Xboksem One X

Patryk Purczyński
2017/08/25 17:41
5
0

Popyt na Xboksa One X najwyraźniej zaskoczył Microsoft - i to w pozytywnym sensie. Konsola cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem w przedsprzedaży.

Wielkie zainteresowanie Xboksem One X

Pierwsze dni przedsprzedaży Xboksa One X są dla Microsoftu wyjątkowo obiecujące. Konsola już zdążyła ustanowić swój pierwszy rekord. - W ciągu zaledwie kilku dni ustanowiliśmy nowy najszybszy czas wyprzedania. Obecnie konsola jest wyprzedana w wielu państwach na świecie - informuje wiceprezes Microsoftu ds. marketingu, Mike Nichols. - Wy, nasi najwięksi fani, zamówiliście więcej Xboksów One X Project Scorpio Edition w ciągu pierwszych pięciu dni niż w przypadku jakiegokolwiek innego Xboksa w historii - dodaje.

Wspomniana edycja Project Scorpio ma nieco zmieniony wygląd i podstawę pozwalającą na postawienie konsoli w pionie. Co ważne, jest ona dostępna jedynie w przedsprzedaży. Microsoft już zapowiedział, że nie zwiększy puli dostępnych egzemplarzy tej wersji. Będzie można za to zamawiać standardową edycję. Więcej informacji na ten temat gigant z Redmond zobowiązał się przekazać we wrześniu.

GramTV przedstawia:

Premiera Xboksa One X zaplanowana jest na 7 listopada. Dotychczasowe przewidywania analityków nie były zbyt łaskawe, ale może pomyślny start przedsprzedaży uruchomi efekt kuli śniegowej.

Komentarze
5
Kash28
Gramowicz
25/08/2017 21:36

Nie ma co się dziwić. Sprzęt wyraźnie mocniejszy niż Ps4 Pro. Sam mam Pro i jestem zadowlony. Ciekaw jestem róźnicy w grafice między Pro a Xone X. Oczywiście tej zauważalnej a nie cyferkowej wojny w tabelkach :D

Usunięty
Usunięty
25/08/2017 19:36

Pracuje w sporym sklepie z elektroniką i potwierdzam że XBOX X sprzedaje się zaskakująco dobrze.

Usunięty
Usunięty
25/08/2017 18:40

Nie wierze nawet troche w te ich farmazony. 
Trwa Wczytywanie