Informacje

Kooperacja na najnowszym materiale z Divinity II: Original Sin

... LM

Wygląda na to, że współpracowników musimy dobierać bardzo ostrożnie.

Larian Studios udostępniło kolejny materiał wideo ze swojej najnowszej produkcji – Divinity II: Original Sin. Tym razem twórcy zaprezentowali nam kooperację przez sieć i na podzielonym ekranie, a wraz z nią rozmaite sytuacje, które mogą wprowadzić zamęt w szeregach naszej drużyny. Okazuje się, że tryb wieloosobowy w Divinity II: Original Sin postara się przybliżyć nam te aspekty rozgrywki, których mogliśmy doświadczyć, zagrywając się ze znajomymi przy jednym stole w papierowe RPG-i. Tym samym naszych wspólników musimy dobierać bardzo ostrożnie, gdyż mechanika gry nie tylko pozwoli im potajemnie działać na naszą szkodę, ale nawet jest to wpisane w jej przebieg. Całość z pewnością przyczyni się do wielu nieoczekiwanych i zabawnych sytuacji. Warto jednak pamiętać, że na każdym kroku musimy działać ostrożnie, by nie wpaść w tarapaty.

Finalna wersja Divinity II: Original Sin zadebiutuje na PC już 14 września, czyli niemal rok od chwili, gdy tytuł trafił do usługi Steam Early Access. O naszych wrażeniach z wczesnej wersji gry możecie poczytać pod tym adresem.

Najnowsze
Lubisz nas?